Mimo wszystko działamy! niedziela, 11 października 2020

Czas dla nas wszystkich jest trudny. Pandemia, która uniemożliwia organizacje wielu wydarzeń, również na nas odbija swoje piętno. Ale staramy się działać, uczestniczyć w przedsięwzięciach, które mimo obostrzeń się odbywają, chociaż jest ich nieporównywalnie mniej niż w latach poprzednich.

 

Dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni tym, którzy nam ufają i współpracują z nami mimo wszystko.

W ostatnim czasie, na przestrzeni kilku ostatnich tygodni, braliśmy udział w kilku wydarzeniach, które odbyły się na pięknym, zmodernizowanym Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei w Pile.

- Remont stadionu przy Okrzei w Pile to projekt Pana Starosty Eligiusza Komarowskiego i jego oczko w głowie. Duma Powiatu Pilskiego. To dzięki takim fantastom coś, co świeciło pustkami, nie ruszane od lat, dzisiaj udostępniane jest wszystkim chętnym. I to jest po prostu piękne. Gratuluję Panie Starosto – mówi Włodzimierz Paprocki, prezes Stowarzyszenia Dźwierszno i prezes Spółdzielni Socjalnej Świt Dobry.

Jest nam niezmiernie miło, że ze swoimi działaniami i pysznymi daniami Spółdzielni Socjalnej mogliśmy uczestniczyć w takich wydarzeniach jak: turniej szkółek piłkarskich i mecz charytatywny na rzecz Hani Łączkowskiej i Julki Czerepaniak organizowane przez Starostwo Powiatowe w Pile i NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile, turnieje piłkarskie żaków organizowane przez Football Akademy Piła oraz Akademię Piłkarską Reissa, piknik podopiecznych Powiatowego Klubu Pogodnego Seniora i piknik emerytów Starostwa Powiatowego w Pile czy piknik Niemieckiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Pile.

- Dla nas to ogromne wyróżnienie, że mogliśmy tam być razem z Państwem. Dziękujemy za zaufanie i życzliwość – dodaje Włodzimierz Paprocki.

Jako Stowarzyszenie współpracujemy z naszą Spółdzielnią Socjalną Świt Dobry, co daje nam jeszcze większe możliwości działania.